Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pythagorio

7. 6. 2011

dreamstimesmall_9123231.jpg

Pythagorio je přístavní letovisko. Bývá považováno za nejrušnější letovisko na ostrově Samos. Letovisko Pythagorio se nachází na jihovýchodě ostrova. Je zde mnoho taveren, obchodů, kaváren a restaurací. V letovisku Pythagorio je několik možností k příjemnému koupání. Je zde několik malých zálivů a také známá oblákovo – písečná pláž Potokaki Beach. Další oblíbená pláž Psili Ammos s jemným pískem a mělkou vodou leží necelé 4 kilometry od letoviska.

Doprava
Letiště je od letoviska vzdáleno přibližně dva kilometry, takže cesta z letiště do letoviska trvá zhruba 5 minut. V letovisku jezdí i pravidelné autobusové linky. Existuje zde celá řada půjčoven aut, takže pro ty pohodlnější je tato volba jistě příjemnější. Auta můžete využít i k cestě na delší výlety.

Zajímavá místa
V letovisku je mnoho vodních sportů. Můžete se potápět, nebo zkusit vodní lyžování. Kdo si bude chtít odpočinout od pláže, může se zajít podívat do archeologického muzea na zajímavé exponáty a také na jeden z technických divů světa – Eupalinův tunel.

Ubytování

Maritsa Bay *** hotel
Fito *** hotel
Katerina   studia
Zefiros Beach *** hotel
Angela   studia
Glicorissa Beach *** hotel
Anastasia Village *** studia
Hydrele *** hotel
Kouros Bay *** hotel
Doryssa Seaside Resort ****+ hotel
Mykali *** hotel
Proteas Bay ***** hotel

 

 
 

 

Hledat zájezd na Samos


Reklama