Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letoviska

Příspěvky

Votsalakia

7. 6. 2011

Letovisko Votsalakia se nachází na severozápadě ostrova Samos. Leží pod horou Mount Kerkis. Je to klidné letovisko, proto je také vyhledávané turisty. Vládne zde příjemná a ničím nerušená atmosféra. Letovisko Votsalakia je vhodné pro rodiny s dětmi, nebo pro starší páry. Votsalakia má krásnou písčitou pláž, která je jako stvořená pro různé vodní radovánky. V tomto letovisku je několik obchodů, restaurací a barů.

 

Samos Town

7. 6. 2011

Samos Town se nachází na severovýchodní straně ostrova Samos. Město leží v krásném zálivu, který zároveň slouží jako hlavní přístav celého ostrova. Město tvoří dvě části. Staré město Vathy a nové město Samos Town. Ve staré části města vládne tradiční řecká atmosféra a do nové části města je soustředěn veškerý ruch města. Pláž je velmi krásná a oblázková

 

Pythagorio

7. 6. 2011

Pythagorio je přístavní letovisko. Bývá považováno za nejrušnější letovisko na ostrově Samos. Letovisko Pythagorio se nachází na jihovýchodě ostrova. Je zde mnoho taveren, obchodů, kaváren a restaurací. V letovisku Pythagorio je několik možností k příjemnému koupání. Je zde několik malých zálivů a také známá oblákovo – písečná pláž Potokaki Beach. Další oblíbená pláž Psili Ammos s jemným pískem a mělkou vodou leží necelé 4 kilometry od letoviska.

 

Kokkari

7. 6. 2011

Letovisko Kokkari je jedním z největších a nejoblíbenějších letovisek na ostrově Samos. Toto letovisko navštíví každým rokem tisíce turistů. Kokkari leží na severním pobřeží samosu. Od hlavního města leží Kokkari přibližně deset kilometrů. Kokkari má mnoho velkých oblázkových pláží, velkých i menších. Oblíbenou pláží je pláž Lemonakia, která má místo oblázků zářivě bílý písek. V letovisku Kokkari je mnoho obchůdků a restaurací. Noční život zde není příliš rušný.

 

Kerveli

7. 6. 2011

Kerveli je malé klidné letovisko, které se nachází v zalesněném zálivu na východním pobřeží ostrova Samos. Je odtud krásný dohled na turecké pobřeží. V Kerveli je krásná oblázková pláž s tyrkysovým mořem. Jsou zde ideální podmínky pro potápění. Kerveli se nachází jen několik málo kilometrů od hlavního města ostrova Samos. Moře je krásně čisté, teplé a klidné. V kreveli je mnoho mělčin, proto je koupání bezpečné i pro děti a neplavce.

 

Karlovassi

7. 6. 2011

Karlovassi je oblíbené a hojně navštěvované letovisko na ostrově Samos. Leží na severozápadním pobřeží ostrova. Karlovassi leží přibližně 32 kilometrů od hlavního města. Karlovassi je krásné přístavní letovisko, které se pyšní všudypřítomnou zelení. Pláže v letovisku Karlovassi jsou písčité a oblakovité. Voda je tu krásně čistá a modrá. Je zde mnoho obchůdků a barů, kde se můžete občerstvit. Karlovassi je letovisko plné dějin a kultury, které patří k hlavním turistickým cílům.

 
 

 

Hledat zájezd na Samos


Reklama